bagażniki max box

Jak wybrać pierwszorzędny box (kufer ) samochodowy
Chociaż sezon urlopowy już dawno przeminął to tak rzeczywiście każda pora jest dobra na to ażeby zażyć odrobinę wypoczynku i zrobić sobie parę dni wolnego. Kiedy tak właściwie wyruszamy na wyprawę z rodziną nieraz zdarza się, że ciężko jest ulokować wszystkie rzeczy w bagażniku. W takim wypadku warto jest zainwestować w box samochodowy, czyli doczepiany na dachu samochodu dodatkowy bagażnik. Jednakowoż nasuwa się pytanie, czym należy się kierować przy tego rodzaju zakupie? Jaki kufer samochodowy wybrać, by cieszyć się spokojną i komfortową jazdą oraz być przekonanym o bezpieczeństwie swojego bagażu? O tym poniżej.

kufry samochodowe

Właściwy dobór samochodowego kufra

By box samochodowy był udanym zakupem, którego nie będziemy żałować trzeba wziąć pod uwagę kilka ważnych aspektów z nim związanych.

•    Dopasowanie do samochodu
•    Bezpieczeństwo
•    Waga
•    Przystępna cena

Skupiając się na pierwszym punkcie trzeba oznajmić, że nie każdy bagażnik można zintegrować z dowolnym typem samochodu w takim razie w pierwszej kolejności należy się dowiedzieć czy te szczegóły będą ze sobą współbrzmieć. Słusznym rozwiązaniem jest bagażnik uniwersalny. Bezpieczeństwo jest drugim i bodajże najistotniejszym punktem- box powinien mieć blokadę przed włamaniem, a na domiar tego warto jest wiedzieć, co się z nim dzieje w chwili ewentualnej kolizji.

Jeśli gra toczy się o wagę kufra, przed zakupem należałoby dowiedzieć się jaki jest maksymalny udźwig samochodu. Następny aspekt to cena- boxy mają własne udogodnienia za które wypada dopłacać. Jeżeli nie zależy nam na tego typu dodatkach to kupmy taniej, ale postawmy na solidną firmę.